O blogu

Witaj Drogi Czytelniku,

cieszę się, że mogę Cię gościć w mych skromnych progach. 

Bezpośrednio po maturze los związał mnie z filologią, ale to były początki. Moja życiowa ścieżka jest bardzo zawiła, a zbiór doświadczeń stale się powiększa, co zresztą znajduje odzwierciedlenie w postach na tym blogu. Skończyłam licencjat z filologii, magisterkę z dziennikarstwa oraz studia podyplomowe z zakresu marketingu. 

W szeroko pojętym międzyczasie był pomysł studiowania w Niemczech. I wtedy właśnie powstał ten blog. 

Pierwotny zamysł bloga? Blog powstał jako zapis moich przemyśleń związanych z rekrutacją na niemiecką uczelnię. Swego czasu szukałam w Internecie różnych informacji, niestety nie wszystko odnalazłam - cóż, widać nawet Internet nie jest studnią bez dna. Z racji tego, że obecnie mam już w swoim posiadaniu worek niemieckich przeżyć, postanowiłam przelać swoje obserwacje na bloga. Pamięć bywa ulotna, a dzięki spisaniu na świeżo tego wszystkiego zawsze mogę wrócić do starych wspomnień. Głównym powodem publikacji tych postów jest jednak fakt, że chcę po prostu komuś pomóc - ja kiedyś nie mogłam mieć tych informacji z pierwszej ręki, niech teraz ktoś skorzysta na tym, że wytyczyłam własną ścieżkę. 
Poruszam tu również tematy typowo studenckie, bo trochę czasu spędziłam w studenckich szeregach. Niegdyś jak każdy byłam świeżakiem i wiele spraw było dla mnie czarną magią, dlatego staram się pisać o tym, co uważam za istotne w nie tylko studenckim żywocie. 

Zbiór luźnych refleksji jest sukcesywnie poszerzany o nowe tematy, a blog to także moja lajfstajlowa twarz. W mojej głowie kłębi się wiele myśli. Jakiś czas temu radykalnie zmieniłam podejście do życia i mam zamiar również te refleksje przelewać na internetowy papier. 

Jeśli interesują Cię posty dotyczące Niemiec kliknij TUTAJ. Na dole bloga znajdziesz Etykiety. 


To tak w dużym skrócie :) 

Jeśli masz pytania, odezwij się na mojego maila: 
jasminowamgla@gmail.com 

Maile zawsze czytam i w miarę możliwości dość szybko na nie odpowiadam - nie odrabiam jednak prac domowych! ;) a uprzedzam z góry, bo i takie sugestie były. 

Miłej lektury! :)P.S. więcej Jaśminu? Zajrzyj na blogowy FB: KLIK!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi, że poświęciłaś/eś czas na zostawienie komentarza. Komentujących zawsze odwiedzam, więc nie spamuj :) możesz się oczywiście ze mną nie zgadzać, ale jeśli już chcesz krytykować to konstruktywnie. Nie hejtuj bez podania uzasadnienia dla swojej opinii.

pytania? napisz do mnie:
jasminowamgla@gmail.com